Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: An unknown error occured.
da: Der opstod en ukendt fejl.

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Transaction type
da: Transaktionstype

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Capture
da: Hævning

en: Order @order_id
da: Ordre @order_id

en: Submit order
da: Send ordre

en: view order
da: vis ordre
