Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: view order
et: Vaata tellimust
