Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id

en: Submit order
he: שלח הזמנה
