Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą
