Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: view order
nl: bestelling bekijken
