Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: An unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Transaction type
pl: Typ transakcji

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Order @order_id
pl: Zamówienie @order_id

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: view order
pl: zobacz zamówienie
