Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sk: Počas platby nastala chyba.  Prosím kontaktujte nás,  aby ste sa uistili, či bola vaša objednávka prijatá.

en: An unknown error occured.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Order @order_id
sk: Objednávka @order_id

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky
