Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: An unknown error occured.
sv: Ett okänt fel uppstod.

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Order @order_id
sv: Beställning @order_id

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: view order
sv: visa beställning
