Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olmak için bizi arayınız.

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Transaction type
tr: İşlem tipi

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Order @order_id
tr: Sipariş @order_id

en: Submit order
tr: Siparişi onayla
