Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: An unknown error occured.
vi: Xảy ra lỗi không rõ.

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Order @order_id
vi: Đơn hàng @order_id

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng
