Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Capture
cs: Zachytit

en: Order @order_id
cs: Objednávka č. @order_id

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: view order
cs: zobrazit objednávku
