Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: An unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Transaction type
hu: Tranzakciótípus

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Order @order_id
hu: Rendelés @order_id

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: view order
hu: rendelés megtekintése

en: The connection timed out.
hu: A kapcsolódás során időtúllépés történt.
