Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: Transaction type
pt: Tipo de transição

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Capture
pt: Captura

en: Order @order_id
pt: Encomenda @order_id

en: Submit order
pt: Enviar encomenda

en: view order
pt: ver encomenda
