Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Product count
bg: Брой на продуктите

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.

en: Payment action
bg: Плащане
