Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Product count
da: Antal varer

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Currency code
da: Valutakode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
da: Transactioner kan kun behandles i en valuta, der fremgår af listen.

en: Payment action
da: Betalingshandling

en: Complete sale
da: Færdiggør salget

en: Order @order_id at !store
da: Ordre @order_id i !store
