Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Product count
de: Artikelmenge

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Currency code
de: Währungscode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
de: Transaktionen können nur in einer der folgenden Währungen durchgeführt werden.

en: Payment action
de: Zahlungstyp

en: Complete sale
de: Verkauf abschließen

en: Order @order_id at !store
de: Bestellung @order_id bei !store
