Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Product count
es: Cantidad de productos

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Authorization
es: Autorización

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
es: Las transacciones sólo se pueden procesar en una de las monedas que se listan.

en: Payment action
es: Acción de pago

en: Complete sale
es: Completar venta

en: Order @order_id at !store
es: Pedido @order_id a !store
