Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Product count
fa: تعداد محصول

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Payment action
fa: عملیات پرداخت

en: Order @order_id at !store
fa: سفارش @order_id در فروشگاه !store
