Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Payment action
fi: Maksutoiminto

en: Complete sale
fi: Kokonaiskauppa
