Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Product count
fr: Nombre de produit(s)

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.

en: Payment action
fr: Action de paiement

en: Complete sale
fr: Vente complète

en: Order @order_id at !store
fr: Commande @order_id sur !store

en: Merchant Id
fr: Identifiant de marchand

en: Enter the merchant ID.
fr: Saisir l'identifiant de marchand.
