Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Product count
hu: Termék végösszeg

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: Payment action
hu: Fizetési művelet

en: Complete sale
hu: Vásárlás befejezése

en: Order @order_id at !store
hu: !store - @order_id rendelés

en: Error Message: @error_message
hu: Hibaüzenet: @error_message
