Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Product count
ja: 商品数

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Authorization
ja: 承認

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ja: トランザクションはリストされた通貨のうち1つだけで処理できます。

en: Payment action
ja: お支払いのアクション

en: Complete sale
ja: 販売の完了

en: Order @order_id at !store
ja: !storeでの注文@order_id
