Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: Complete sale
lt: Užbaigtas paradvimas

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store
