Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Product count
lv: Preču skaits

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu
