Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Product count
nl: Aantal producten

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Payment action
nl: Betaal actie

en: Complete sale
nl: Aankoop afronden

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store
