Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Product count
pt: Contagem de produtos

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Authorization
pt: Autorização

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
pt: Transações só podem ser efetivadas em uma das moedas listadas.

en: Payment action
pt: Ação do pagamento

en: Complete sale
pt: Venda completa

en: Order @order_id at !store
pt: !store: pedido Nº @order_id
