Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.

en: Complete sale
sk: Dokončiť predaj
