Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Product count
sv: Antal varor

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sv: Transaktionen kan endast behandlas i en av de listade valutorna.

en: Payment action
sv: Betalningsåtgärd

en: Complete sale
sv: Slutför försäljning

en: Order @order_id at !store
sv: Beställning @order_id hos !store
