Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Product count
tr: Ürün sayacı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Complete sale
tr: Satışı tamamla
