Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Product count
uk: Кількість товарів

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.

en: Payment action
uk: Операція платежу

en: Complete sale
uk: Завершення продажу
