Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: Choose the payment action.
vi: Chọn cách thức thanh toán.

en: Error Occured. <br />
vi: Đã xó lỗi xảy ra. <br />

en: Error Message: @error_message
vi: Tin nhắn lỗi: @error_message

en: Payseal requirements
vi: Yêu cầu con dấu

en: Payseal
vi: Con dấu

en: <em>Missing</em>.  See the instructions in README.txt.
vi: <em>Missing</em>. Xem hướng dẫn trong README.txt.
