Payseal ICICI bank Payment Gateway for Ubercart (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Authorization
ca: Autorització

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.

en: Payment action
ca: Acció de pagament
