iDEAL Easy - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Unknown
da: Ukendt

en: description
da: beskrivelse

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
da: Timestamp som angiver hvornår cachen blev oprettet.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
da: Tilpassede HTTP headers som skal tilføjes til de cachede data.
