iDEAL Easy - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
hr: Unix vremenski marker koji navješta kada je stvoren cache unos.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
hr: Bilo koja HTTP zaglavlja koja trebaju biti dodana cachiranim podacima.
