iDEAL Easy - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: description
it: descrizione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Type:
it: Tipo:

en: Description:
it: Descrizione:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
it: Data e ora Unix che indica quando la voce in cache è stata creata.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
it: Ogni header HTTP personalizzato da aggiungere ai dati in cache.
