iDEAL Easy - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Unknown
sv: Okänd

en: description
sv: beskrivning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Type:
sv: Typ:

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
sv: En tidsstämpel i Unix som anger när cacheposten skapades.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
sv: Eventuella anpassade HTTP-headers som läggs till cachad data.
