iDEAL Easy - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Type:
tr: Tür:

en: Description:
tr: Açıklama:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
tr: Önbellek girdisinin oluşturulduğu Unix zaman bilgisi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
tr: Önbelleğe alınan veriye eklenecek özel HTTP başlıkları.
