iDEAL Easy - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Unknown
cs: Neznámý

en: description
cs: popisek

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Description:
cs: Popis:
