iDEAL Easy - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: description
hu: leírás

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Type:
hu: Típus:

en: Description:
hu: Leírás:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
hu: Unix időbélyeg, mely a bejegyzés létrehozását jelöli.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
hu: Egyedi HTTP fejlécek, amelyeket a gyorsítótárazott adathoz kell adni.
