iDEAL Easy - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
bg: Unix времеви маркер показващ, кога е създаден записа в кеша.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
bg: Всякакви потебителски HTTP хедъри, които трябва да бъдат добавени към кеша.
