iDEAL Easy - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Unknown
ja: 不明

en: description
ja: 説明

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Description:
ja: 詳細：

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
ja: いつキャッシュエントリーが生成されたかを示すUNIXタイムスタンプ。

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
ja: キャッシュされたデータに追加される独自HTTPヘッダー。
