IDEAL Easy - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Description:
sk: Popis:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
sk: Unixová časová známka určuje kedy bol vytvorený záznam v dočasnej pamäti.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
sk: Používateľské HTTP hlavičky, ktoré sa budú pridávať k údajom vo vyrovnávacej pamäti.
