iDEAL Easy - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Unknown
uk: Невідомо

en: description
uk: опис

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Type:
uk: Тип:

en: Description:
uk: Опис:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
uk: Мітка часу Unix, що вказує, коли був створений елемент кешу.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
uk: Будь-які користувацькі заголовки HTTP, які будуть додані до кешованих даних.
