iDEAL Easy - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Unknown
vi: Không rõ

en: description
vi: mô tả

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Description:
vi: Mô tả:
