iDEAL Easy - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
et: UNIX ajatempel, mis näitab millal puhvri kirje loodi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
et: HTTP päis, mis lisatakse puhverdatud andmetele.
