iDEAL Easy - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: description
fi: kuvaus

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
fi: UNIX-aikaleima, joka ilmoittaa milloin välimuistin kohta luotiin.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
fi: Välimuistin tietoihin lisättävät mukautetut HTTP-otsakkeet.
