iDEAL Easy - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Unknown
nl: Onbekend

en: description
nl: beschrijving

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: iDEAL Payment Page
nl: iDEAL betaalpagina

en: iDEAL Payment
nl: iDEAL betaling

en: acquirerurl
nl: betaal URL

en: merchantid
nl: verkoper ID

en: Default MerchantID enables you to test the example demoshop. Your own Merchant ID can be retrieved via the iDEAL Dashboard.
nl: Met de standaard leverancier ID kunt u de demonstratiewebwinkel testen. Uw eigen leverancier ID kunt u achterhalen via het iDEAL dashboard.

en: default description
nl: standaard omschrijving

en: Enable if you want to use a default description.
nl: Schakel in om een standaard omschrijving te gebruiken.

en: Used when you do not want to use transaction specific descriptions.
nl: Wordt gebruikt wanneer u geen transactie-specifieke omschrijvingen gebruikt

en: You will be redirected to the iDEAL gateway...
nl: U wordt doorverwezen naar de IDEAL gateway...

en: You will return to our shop after completing your iDEAL payment transaction.
nl: U keert naar onze winkel terug, nadat uw iDEAL-betaling afgerond is.

en: Webshop order
nl: Webshop-bestelling

en: order#
nl: bestelling#

en: Go to the bank
nl: Ga naar de bank

en: Thank you for shopping with us, your payment is processed sucessfuly
nl: Bedankt dat u bij ons winkelde, uw betaling is succesvol verwerkt.

en: iDEAL payment completion attempted for non-existent order.
nl: Poging om een iDEAL-betaling af te ronden voor een niet bestaande bestelling.

en: Something went wrong during the iDEAL payment process. If you are not sure if your payment is processed, pleas contact us regarding this. We will check your payment manualy.
nl: Er is iets misgegaan tijdens het verwerken van de iDEAL-betaling. Indien u niet zeker weet of uw betaling is verwerkt, neem dan contact met ons op. Wij zullen uw betaling dan handmatig controleren.

en: Table for Ubercart payments trough iDEAL easy
nl: Tabel voor Ubercart-betalingen met IDEAL easy
