iDEAL Easy - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Unknown
oc: Desconegut

en: description
oc: descripcion

en: Type:
oc: Tipe :

en: Description:
oc: Descripcion :
