IDEAL Lite - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Unknown
sv: Okänd

en: description
sv: beskrivning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Type:
sv: Typ:

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: language
sv: språk

en: currency
sv: valuta
