IDEAL Lite - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Unknown
de: Unbekannt

en: description
de: Beschreibung

en: Type:
de: Typ:

en: Description:
de: Beschreibung:

en: language
de: Sprache

en: currency
de: Währung
